Our motive is to help the poor, helpless and orphan children all over the world.

Latest News

Contact Info

Hekimlerimiz

DT. RAFET ERDEM

1956 Felahiye doğumlu olup ilk öğretimini Felahiye de bitirdikten sonra 1981 yılında Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olup, Kayseri merkezde özel Diş Hekimliği muayenehanesini açmıştır. Yedek subay olarak yaptığı askerlik sonrasında 1984 yılında Kayseri Devlet Hastanesinde göreve başlayarak uzun yıllar hem hastane, hem de özel muayenehanesinde başarıyla hizmet etmiş ve daha sonra 2007 yılında görev yaptığı Kayseri il Sağlık Müdürlüğünden emekli olmuştur. 1996 yılında Diş Hekimi arkadaşlarıyla birlikte Kayseri ÖZEL ORAL DİŞ merkezini kurarak bir ilki başarmışlardır. ORAL DİŞ Polikliniğinde  verdiği hizmetle kayserinin beğenisini ve güvenini kazanarak 2002 yılında ikinci meydan şubesini açmışlardır. Halen Özel Oral Diş merkez şubesinde diş hekimliği mesleğini sürdürmektedir.

DT.MUSTAFA KÜTAHNECİ

1954 yılında KAYSERİ merkezde  doğmuş olup ilkokul ve lise tahsilini Kayseri ‘ de yapmıştır. 1974 yılında Balıkesir Necati Bey Eğitim Enstitüsüne girmiştir ve 1975 de Balıkesir’den ayrılıp  Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine geçmiştir. 1982 ‘de diş hekimliğinden mezun olup serbest diş hekimi olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Yedek Subay olarak Kıbrıs‘ta Diş Hekimliği görevini tamamladıktan sonra tekrar Serbest  Diş Hekimi olarak 1996 ‘ya kadar çalışmış olup 1996’da Oral  Diş Kliniğinin oluşmasında görev almıştır. Halen aktif olarak  Oral Diş Polikliniğini merkez şubesinde  Diş Hekimi olarak çalışmaktadır.

DR.Onur DEMİR

1985 yılında  Ankara doğumlu olan hekimimiz aslen Samsun’ludur. Lise eğitimini 2004 yılında Samsun Fen Lisesinde bitirmiş olup  2004-2009 yılları arasında  Ankara Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde üniversite eğitimini tamamlayıp 2009 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesinde Ortodonti üzerine PhD (doktora) programına girmiştir. 2015 yılında doktorasını tamamlayıp  ‘Dr’ ünvanını almıştır.. 2015 – 2017 yılları arasında Kayseri’ de Nimet Bayraktar Diş Hastanesinde çalışmıştır. 2017 yılında istifa edip serbest olarak mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

          Yüzmekten ,fotoğraf çekmekten , turistik gezilerden ( yurt içi ve yurt dışı ) , müzik dinlemekten hoşlanmaktadır.

DR.Salih BALKAYA

İlköğretim        :Sümer Osman  Göksu İlköğretim Okulu

Lise                     : Nuh Mehmet Küçük Çalık Anadolu Lisesi

Üniversite        : Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

2 yıldır Oral Diş Polikliniği bünyesinde aktif olarak çalışmaktadır. TDB öğrenci KDO Kayseri odasında görev yapmıştır. Şuan faal olarak TDB genç diş hekimleri komisyon üyesidir. Oral Diş Polikliniği merkez şubesinde  mesul müdür görevini yürütüyor.

İLGİ ALANLARI: Gülüş tasarımı ve implatoloji 

DR.Halit ŞENGEL

Yabancı Dil       : İngilizce

Üniversite           : Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2017)

 Derya Diş Polikliniğinde ( Ankara) 17, Ay Dental (Avanos ) 18 ay çalışmıştır. Oral Diş Polikliniği merkez şubemizde  çalışmaktadır.

İlgi Alanları       :Pediatrik Dentisty (Çocuk Diş Hekimliği ), Endodontics (Kanal Tedavisi) ya da Endodontic Treatment (Kök Kanal Tedavisi), Periodontoloji ( Diş Eti Hastalıkları)

DR.Sinan Alp ÇUKURLUOĞLU

 Doğum yeri       : Kayseri

İlk öğretim       :Refika Küçük Çalık İlköğretim Okulu

Lise                     :Sami Yangın Anadolu Lisesi

Üniversite        :Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Yabancı Dil       : İngilizce

 

 

 

 

 

İLGİ ALANLARI

Estetik Diş Hekimliği, Protetik Diş Hekimliği, Geriatrik Diş Hekimliği, Smile Desiyn (Gülüş Tasarımı) İmplantoloji, Oklüzal Rehabilitasyon

  • Dişeti Sağlığı İdamesi ve Dişeti Hastalıkları Tedavileri

Daha önce İstanbul Çekmeköy de çalışmış olup 2019 yılından itibaren Özel Oral Diş Polikliniğini merkez şubesinde çalışmaktadır.

DR.Merve KAFADAR

1991 yılında Mersin’de doğmuş olup ilk ve orta öğretimini Mersin’de tamamlayıp 2006 yılında Kayseri’ye gelmiştir. Lise eğitimini Kayseri’de aldıktan sonra 2009 yılında Yakındoğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmıştır.  Gelişen ve ilerleyen estetik diş hekimliğine olan ilgisi bu konuda kendisini geliştirmeye ve yeni bilgiler edinme sevk ederken bu konuda bir çok eğitim almıştır;

2016- VESTA BOTOKS VE DERMAL DOLGU EĞİTİMİ

 -Botulinum toksin A başlangıç seviye

 - Botulinum toksin A ileri seviye

- Dermal dolgu başlangıç seviye

- Dermal dolgu ileri seviye

2016- Zinedent implantoloji eğitimi

2017-implant üstü protezlerde oklüzal tasarım