Oral Diş Kurumsal

Tarihçe

11 Mayıs 1996 yılında sağlık sektörüne yeni bir anlayış getirmek ilkesi ile Kayseri il merkezi Cumhuriyet mah Sultan Hamam caddesinde faaliyete başlayan polikliniğimiz 28 Ekim 2002 yılında Sivas cad. Alemdar İş Merkezinde  2. şubesini açarak 6 hekim ve 8 çalışan personeliyle hizmet veremeye başladı.

 Kayseri de ilk özel polikliniği olma özelliğine sahip olan Oraldiş polikliniği 2010 yılında tek şube olarak yola devam etti. Sivas cad Alemdar İş Merkezi polikliniğimiz ile hizmet yelpazemizi genişleterek sağlıklı günlere ulaşmayı hedeflemektedir.

Polikliniğimizde ; İmplant ,Ortodonti, Çene cerrahisi , Diş beyazlatma , Estetik dolgu, Kanal tedavisi ve diğer tüm ağız ve diş sağlığı  tedavileri yapılmaktadır. Oraldiş polikliniğimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

                   “ Hayata Sağlıklı Gülümseyin “

Servislerimiz

<

ALL ON 4 İMPLANT TEKNİĞİ

Kayıp dişler yüzünden zorluk çeken hastalar için implant tedavisi en etkin çözümdür. İmplant tedavisi kendi doğal dişleriniz gibi bir görüntü verir ve fonksiyonlarını o şekilde gerçekleştirir.

AĞIZ, DİŞ ve ÇENE CERRAHİSİ

En çok sorun çıkaranlardır. Tam çıkamadıkları için öndeki dişe baskı yaparak çıkmaya çalışırlar. Üzerlerindeki diş eti parçası, zamanla arasına yemek artıklarının kaçması ve bakteri üremesi nedeniyle iltihaplanır

DİŞ BEYAZLATMA

Dişlerdeki şekil ve renk bozuklukları bireyde psikolojik rahatsızlıklara kadar varan problemlere sebep olabilir.Zirkonyum

Zirkon 18. yüzyılda keşfedilmiş beyaz renkli ve ışığı geçiren metal türüdür. Diş hekimliğinde seramik kuronların altyapı malzemesi olarak kullanılmaktadır./p>

Estetik Diş Nedir?

Estetik diş hekimliği, ağız içerisinde daha iyi bir gülüş elde etmek için yapılan uygulamaların tümünü içeren diş hekimliği dalıdır.

DİŞ DOLGULARI

Diş çürüğü çoğunlukla dişin sert dokusu olan mine, onun altındaki dentin ve kimi zamanda kök yüzeyini örten sert dokunun yıkılması olayıdır.